Lampa inspekcyjna Auto Detailing

Lampa inspekcyjna Auto Detailing. Jak wybrać ?

Czym charakteryzuje się Lampa inspekcyjna w branży Auto Detailing i na co powinniśmy zwracać uwagę ?

Rynek Auto Detailing rozrasta się w niewyobrażalnym tempie co za tym idzie zwiększa się zapotrzebowanie na oświetlenie LED dla tej branży.

Jest wiele popularnych marek proponujących „Lampki inspekcyjne” lecz czy wiemy na co zwracać uwagę ?

Najważniejszym parametrem, na który powinniśmy zwracać uwagę jest współczynnik CRI (RA).

Czym zatem jest CRI ?

Współczynnik CRI (ang. Colour Rendering Index) określa stopień precyzji oddawania barw.Im wyższe tym widziana barwa jest bardziej realistyczna. Emitowane światło o współczynniku CRI (RA) 97 jest identyczne jak światło dzienne (słoneczne), które najlepiej oddaje jakość, wyrazistość i głębie kolorów. 

Największym problemem ludzi zajmujących się Auto Detailingiem jest konieczność wyjeżdżania na zewnątrz by sprawdzić w świetle dziennym czy auto jest dobrze wypolerowane, a nie zawsze pozwala na to pogoda.

Przy wykorzystaniu lampki inspekcyjnej z wysokim CRI RA np.(97) możemy zobaczyć o wiele więcej niż przy użyciu zwykłej „Lampy, lampki, latarki inspekcyjnej”. Na rynku  jest ich bardzo dużo ale niewiele z nich ma właściwe parametry.

Lampa inspekcyjna Auto Detailing. Jak wybrać ?​

Podsumowanie:

Przy wyborze lampy inspekcyjnej dla branży Auto Detailing najważniejszym parametrem jest współczynniki CRI (RA) im wyższy tym lepszy.Obecnie na rynku najwyższy dostępny to CRI (RA) 97.

Pracując z wykorzystaniem takiej lampy zagwarantujesz sobie najlepsze warunki pracy i doskonałe efekty w krótszym czasie bez konieczności wyjeżdżania na zewnątrz bo światło słoneczne będzie już zawsze towarzyszyć Ci przy pracy. 

Poniżej możesz znaleźć najlepsze produkty o najwyższym współczynnikiem CRI (RA). 

Lampka inspekcyjna, lakiernicza LED

Lampa inspekcyjna LED 10W

Lampa inspekcyjna LED 20W

Przeczytaj również wpis na naszym Facebooku:

https://www.facebook.com/Hard-ledcom-109140360683420

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

pl_PLPL